Založit webové stránky nebo eShop

Kariéra

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

Hledám 2 lymfoterapeutky/ty

Hledám do svého týmu, který vedu pod sebe 2 lymfoterapeutky (nebo i muže, nevadí) jako hlavní či vedlejší poměr na Osvč, které budou masírovat HLAVNĚ a jen cíleně ruční a přístrojové lymfodrenáže, na které mám své centrum specializované.

 

Podmínky:

kurz Lymfatické masáže podmínkou! 

- PRAXE ručních lymfatických masáží min. půl roku !!  (dlouhá praxe není podmínkou, v praxi si Vás doškolím a doučím stejně sama)

hlašte se, prosím, jen ti, kdo zná a má rád můj styl léčby, práci, názory a bude se rád a s pokorou podemnou učit a zdokonalovat se a u mě pracovat

- nutný vztah k esoterice, duchovnu, alternativní medicíně, bylinkách, NUTNÝ srdeční vztah k lymfě a vše kolem ní, aby vás bavilo! 

hledám člověka, která nebude nikde jinde masírovat a u mě bude mít masírování spíše jako důležitou hlavní náplň, je to proto, aby vaše případné druhé zaměstnání neohložovalo Vaši docházku, povinnosti a práci okolo. A soustředlili jste se pořádně a zodpovědně na tuto práci kolem lymfy.

- pracovitý, flexibilní, spolehlivý, sociálně založení, pokorný, ochota pracovat a s láskou k této práci hlavně kolem lymfy. 

(Nehlašte se ti, kteří nemají žádné zkušenosti, a přesto si myslí, že všechno vědí a znají, a úcta k NEzkušenostem žádná :-)

- Nástup IHNED

 

NUTNOSTÍ !!!

Hledám pouze ty, kteří zvládájí fyzickou zátěž v masírování a má s touto zátěží zkušenost a ví, že ji a jak zvládá !!!!!

(nehlašte se prosím ti, kteří to chtějí jen zkusit, zdali to zvládnou!! NUTNOSTÍ JE VĚDĚT, KOLIK FYZICKY MASÁŽÍ ZVLÁDNETE a ŽE JE JAK PSYCHICKY I FYZICKY ZVLÁDÁTE!!)

Své životopisy mi posílejte do emailu.

 

 

 

TOPlist