DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Moje knihy O otocích a lymfě

První KNIHA  - "OTOKY A ZÁHADNÁ LYMFA aneb Pravé příčiny celulitidy, obezity a neúspěšných pokusů zhubnout."

 

Kniha se zaměřuje na vysvětlení co je to vlastně lymfa a jaké závažné problémy může  způsobit, když se zanedbá. Podrobně vysvětluje princip problému právě lymfatických otoků, co je zapříčiňuje a jak je léčit. Vše vychází z mé 14 tiletité praxe, doplněno mými osobními příběhy, zkušenostmi, fotografiemi pacientek. Kniha je protkána laickým pochopením, proč ženy doopravdy nemohou zhubnout, co dělají špatně, a mnoho dalšího točící se kolem tématu lymfy a "znečištěného" lymfatického systému a jeho následků. Vše je doplňují prastaré jednoduché "babské rady", bylinná  léčba, moje letitá praxe a pohled z "mluvy duše", psychosomatikou na konkrétní nemoc. Pochopením co která konkrétní NEMOC nám chce vzkázat  a co přes ni máme v uvědomit Je to "ženská kniha", která se především zaměřuje na nejčastější ženské problémy od OTOKŮ, tzv. "sloních nohou", obezitou, PODCEŇOVANOU CELULITIDOU, zavodňováním, onemocněním křečových žil, kožními problémy, rakoviny prsou a všemi nemocemi, které může spustit právě neléčený lymfatický systém.

Kniha je zaměřena cíleně na ženy a rozebráním jejich nemocí skrz jejich tělo, duši, psychiku a niterní mentální problémy a špatné vzorce.

 

Druhá KNIHA -   "OTOKY,  LYMFA a nejčastější ženské nemoci".

Druhá kniha je volným pokračováním prvního dílu a rozebírá navíc k novým poznatkům A LÉČBĚ k otokům dále NOVĚ nejčastější ženské problémy jako jsou: onemocnění štítné žlázy, menstruační a gynekologické problémy (léčba cyst a  myomů), záněty močových měchýřů, nízký a vysoký krevní tlak, parodontóza, vypadávání vlasy, omyly o hubnutí z  časopisů a mnoho dalšího.

Vše je opět propojeno komplexním popisem a léčbou nemocí jak z pohledu medicíny, tak alternativy, domácí léčby, bylinek a PSYCHOSOMATIKY - TEDY DUCHOVNÍ  VÝZNAMY NEMOCI.

 

KDE JE SEHNAT?  -  Knihy jsou běžně ke koupi v jakémkoliv kamenném obchodu po celém Čr i Sk, či v jakémkoliv E-shopu.

 

 


     

 

  

      

 

Co mě přivedlo k napsání těchto knih ?

Minimální informovanost o lymfě a otocích, nepřeslé reklamní zkreslené články v časopisech a často bohužel smutná neochota lékařů se vzdělávat v takto důležité oblasti. Proto bylo mým cílem napsat na toto téma knihy, které pro Vás budou jednoduchým a srozumitelným návodem a pomocí krok za krokem v této tak málo probádané problematice.

Tyto knihy jsou směsicí mých zkušeností, "babských" rad, návodů a informací, které když spojíte v jednu, Vám dají ten správný a pravý pohled na problém a pomoc kterou hledáte :-)

 

Krásné čtení, víru v uzdravení a hodně síly a odvahy zabojovat s nemocí Vám srdečně přeje

 

Vaše Jitka  :-)