DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

KURZ LYMFODRENÁŽE

KURZ RUČNÍ LYMFODRENÁŽE DOLNÍCH KONČETIN

Vypisuji dlouho slibovaný kurz, o který jste si dlouho psali. Z časových důvodů sice nestíhám komplexní nauku celotělové lymfodrenáže, ale připravila jsem pro Vás alespoň částečný, který je nejvíce používaný, a to je lymfodrenáž nohou.

V rámci nauky je i zaškolení základů fungování lymfatického systému, strava na lymfu, bylinky, komplexní léčba otoků a zavodnění a všech základů co se týká lymfy. V rámci učení jsou i skripta

TERMÍNY:

ČTVRTEK: 10. prosince od 9 hod

DOBA TRVÁNÍ: od 9 - cca 16 hod (prostě celý den do té doby, než se to pořádně naučíte J  (cca 8 hod)

CENA: 3 999 Kč. Platba nutná předem na účet. 248 166 725/ 0300

Přihlašujte se, prosím do zpráv. Místo je rezervováno až po zaplacení platby. Ofocenou platbu mi pak pošlete sem do zprávy+termín konání. Do poznámky napište Vaše jméno a název kurzu. S sebou si přineste pohodlné oblečení a dobrou náladu.

Počet míst omezen pro lepší a individuální přístup.

MINI KURZY NAUKY - ODBORNÉHO NAUČENÍ UVOLNĚNÍ LYMFAT. UZLIN PRO LAIKY

Nauka uzlin pro domácí použití, jednoduché ale účinné "základní mini naučení uzlinek celého těla", abyste si uměli pomoci i kdekoliv vy sami, nejen doma. V rámci nauky je i zaškolení základů fungování lymfatického systému, stravy na lymfu a všech základů co se lymfy týče. Rady na doma čím vším si sami jako pacient můžete pomoci. V rámci kurzu jsou i malá skripta :-)

TERMÍN:

Pátek:11. prosince od 15 hod.

Doba trvání: 1 až cca 1,5 hod.

Cena: 1400 Kč

Přihlašovací údaje, platební podmínky a vše je stejné jako u KURZU. :-)

 

Budu se na Vás těšit. :-)

Jitka